KONFERENCE

4.11. proběhla první členská schůze spolku

09. listopadu 2021

Dne 4. 11. 2021 se uskutečnila první členská schůze spolku Asociace pro inovace v logistice v příjemném prostoru Zámečku v Ostravě-Zábřehu.

Schůze se účastnilo 12 ze stávajících 13 členů a partnerů, které zastupovalo více než 30 účastníků. V rámci oficiální části prezentoval předseda spolku pan Miroslav Hampel aktivity asociace od jejího založení, výsledky hospodaření za rok 2021, plán činnosti a návrh rozpočtu pro rok 2022. Proběhla také aktualizace spolkového orgánu a seznámení členů s aktuálním stavem společného showroomu v Paskově, který tvoří zázemí spolku pro společný vývoj a testování nejmodernějších technologií pro logistiku. V další části mělo všech 13 členů příležitost představit se, specifikovat očekávání od členství ve spolku a nabídnout konkrétní možnosti spolupráce s ostatními členy.

Jednání ukázala, že aktuální složení spolku představuje skutečně unikátní spojení technologických, softwarových a poradenských firem. Společně jsou díky integraci svých produktů a technologií schopny přenést na trh a aplikovat u klientů ta nejmodernější řešení od komplexní automatizace a robotizace přes bezpečnostní prvky, integraci s WMS a e-shopovými platformami až po například testování brýlí pro rozšířenou realitu v prostředí skladu.

Setkání pokračovalo neoficiální částí, která poskytla možnost navázat osobní vztahy, diskutovat nad možnostmi další spolupráce a hledat nové nápady na inovace. Večer zpříjemnil bohatý raut a pro účastníky byla zajímavým zpestřením řízená degustace dvanácti druhů rumu z celého světa. Setkání potvrdilo původní myšlenku a misi spolku – vytvořit společnou platformu pro sdílení znalostí, zkušeností a poznatků a inovačním způsobem propojit a integrovat produkty a služby členů asociace, aby mohli nabízet zákazníkům řešení s vysokou přidanou hodnotou a garancí funkčnosti.

Všechny aktuality

Staňte se členem naší asociace

stát se členem
© 2021 Asociace pro inovace v logistice. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram