KONFERENCE

Členové

Představujeme vám členy Asociace pro inovace v logistice. Jedná se 
o přední poskytovatelé řešení, produktů a služeb v logistice. 
Aledo
Experti na inovativní řešení do BOZP a na průmyslovou identifikaci
Komplexní dodavatel řešení pro bezpečnost a efektivitu pracovního prostředí v průmyslu.
ALIS Tech
Dodavatel vizuálních bezpečnostních prvků do skladu a výroby
ALIS Tech vyvíjí komplexní systém pro lokalizaci a monitorování lidí, zařízení a vozidel v nebezpečných průmyslových zónách nebo na jakýchkoli jiných místech. Pro lokalizaci a telemetrii se používá bezdrátová technologie IQRF, Wi-Fi a UWB.
Bettaroe Robotics
Řešení požadavků v oblasti úklidu a gastronomie s využitím automatizace a robotizace
Autonomní roboti, kteří řeší požadavky v oblasti úklidu a gastra s využitím automatizace. Společně s dodávkou poskytuje společnost komplexní poradenství a navrhuje optimální řešení pro prostory klienta. Nově také s možností pronájmu.
BITO Skladovací technika CZ
Dodavatel skladovací techniky
BITO představuje inovativní skladovací techniku a jako jeden z mála dodavatelů kompletní skladovací techniky vyrábí regálové, přepravkové, kompletační a přepravní systémy pro všechny obory.
BOZP-PO
Poskytování komplexních služeb, které se týkají bezpečnosti práce a požární ochrany
Společnost se specializuje na poskytování komplexních služeb, které se týkají bezpečnosti práce a požární ochrany. Od poradenského servisu přes provádění školení, vypracování dokumentací, účasti při jednáních SOD až po servis a dodávky hasicích přístrojů, provádění elektrorevizí a dodávky bezpečnostního značení.
DataVision
IT experti na průmyslové strojové učení a AI řešení
Společnost DataVision se zabývá vývojem software, se zaměřením na vývoj a dodávky komplexních systémů strojového vidění, využití umělé inteligenci pro průmyslové aplikace, a analýzu obrazových dat.
DEXTRUM FulFillment
Logistický outsourcing s podporou robotizace
Nabízíme komplexní fulfillmentovou službu pro partnery podnikající v oblasti e-commerce (e-shopy i B2B). Ve skladu využíváme pokročilé technologie založené na automatizaci a robotizaci, což je zárukou kvality i efektivity logistických procesů.
FANUC
Specialista na průmyslovou automatizaci
Společnost FANUC Czech dodává výkonné a spolehlivé produkty pro průmyslovou automatizaci a software tradiční japonské značky FANUC, největšího výrobce průmyslové automatizace a robotů na světě.
Immersive Technologies
S využitím high-tech technologií navrhujeme našim zákazníkům XR koncepty rozšířené a virtuální reality tak, aby se jim otevřely nové možnosti spolupráce, potenciál pro nové produkty či služby, pro zvýšení produktivity a efektivity, nebo pro získání konkurenční výhody.
Kardex
Dodavatel automatizace do skladů
Kardex je světovým průmyslovým partnerem pro intralogistická řešení a předním dodavatelem řešení pro automatizované skladování a systémy pro manipulaci s materiálem. Kardex se skládá ze dvou podnikatelsky spravovaných divizí, Kardex Remstar a Kardex Mlog.
KVADOS
Dodavatel WMS a řešení pro automatizaci a robotizaci
KVADOS je od roku 1992 respektovaným výrobcem a dodavatelem vlastních softwarových řešení, služeb a poradenství. Základním principem naší práce jsou kvalitně řízené projekty a schopnost porozumět procesům a působení klientů.
LOGICON Partner
Poskytovatel poradenství v logistice
Společnost pomáhá svým zákazníkům nacházet a realizovat inovativní a efektivní řešení v rámci optimalizace, modernizace a automatizace logistiky. Portfolio poradenských služeb pokrývá celý podnikový logistický systém obchodních a výrobních společností.
NetDIRECT
Výrobce řešení pro B2C a B2B portály
NetDirect s.r.o. je přední česká softwarová společnost zabývající se tvorbou e-shopových a portálových řešení, webových prezentací a online marketingem. Již od roku 2002 patříme mezi nejvýznamnější dodavatele B2B portálů a B2C e-shopů na českém e-commerce trhu. Naše řešení stavíme na vlastních platformách
PAC Technology
Dodavatelsko inženýská firma v oblasti elektro, měření a regulace a ASŘ
PAC Technology zajišťuje projekci, inženýring, výrobu, dodávku, montáž a servis v oblasti měření a regulace, elektro nn a automatizovaných systémů řízení technologických procesů. Provádíme generální a střední opravy, stejně jako investiční dodávky v tuzemsku a v zahraničí.
Packung
Servis a sortiment v obalovém hospodářství - speciálně pak na průmyslové balení a optimalizaci paletových jednotek
Jsme partnery pro optimalizaci obalů a obalového materiálu. Nabízíme kompletní servis a sortiment v obalovém hospodářství – speciálně se zaměřujeme na průmyslové balení a optimalizaci paletových jednotek.
RCR Flooring Services
Specialista na průmyslové podlahy
Společnost RCR Flooring Services je mezinárodní skupina poradců v oblasti průmyslových podlah. Provádíme návrhy, technickou podporu v průběhu realizace, testování, údržbu a opravy průmyslových podlah. Podílíme se na projektech, jako jsou plně automatizovaná logistická centra po celé Evropě a různé logistické a robotické projekty, kde je funkčnost podlahy klíčová.
SICK
Automatizace výroby, logistiky a procesů - senzorová řešení SICK jsou klíčem k digitálnímu průmyslu
Společnost SICK nabízí revoluční senzorová řešením pro různá průmyslová odvětví. Jako jeden z předních výrobců inteligentní senzoriky a tvůrce řešení vytváří SICK perfektní základ pro bezpečné a efektivní řízení procesů, pro ochranu lidí před nehodami a pro zabránění ekologickým škodám.
T-Mobile Czech Republic a.s.
Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti, datových služeb a cloudů, privátních kampusových sítích a firemních sítí SD-X
V T‑Business usilují o to, aby české firmy, živnostníci i veřejné instituce mohli využít přínosy digitální revoluce naplno. A dosáhli tak větší efektivity, konkurenceschopnosti i stupně zabezpečení. Poskytují služby v oblasti kybernetické bezpečnosti, datových služeb a cloudů, privátních kampusových sítích a firemních sítí SD-X.
TMT a. s. Chrudim
Výrobce a dodavatel dopravníkových systémů a automatizace do skladů
Jsme přední český výrobce automatizovaných řešení, dopravníkových systémů, robotizovaných pracovišť, výrobních a montážních linek s celosvětovou působností. Přes 32 let nabízíme komplexní dodávky automatizace na míru v různých oblastech průmyslu. Zejména v posledních letech se prosazujeme na evropském a světovém trhu, kdy se z "pouhého" výrobce dopravníků posunujeme do pozice systémového integrátora evropského významu.
Toyota Material Handling CZ
Dodavatel manipulační techniky a vybavení skladů
Toyota je dlouhodobě uznávaným inovátorem v postupech manipulace, leader konektivity a automatizace a realizátorem využití nových progresivních zdrojů energie, především modulárních li-ionových baterií vlastní výroby a technologie vodíkových palivových článků.

Staňte se členem naší asociace

stát se členem
© 2021 Asociace pro inovace v logistice. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram