KONFERENCE

APIL partnerem konference KVADOS Day 2022

20. října 2022

Asociace APIL byla partnerem říjnové konference KVADOS day, kterou každoročně pořádá společnost KVADOS pro své zákazníky a partnery. Setkání proběhlo v Krkonoších v hotelu Harmony Club a neslo se v duchu automatizace a robotizace v logistice.

KVADOS, jako jeden ze zakládajících členů asociace představil své novinky a plány do příštích let. V rámci programu vystoupili také další členové APIL - společnost BITO a NETDIRECT, které účastníkům prezentovali svá řešení pro intralogistiku. V případě BITO, se účastníci konference seznámili také s možnostmi využívání B2B a B2C portálů pro efektivní fungování v e-commerce.

Automatizace a robotizace v logistice, jako jedno z klíčových témat, je dnes nastupujícím trendem pro všechna intralogistická řešení, proto jsme rádi, že i téměř 100 účastníků této akce mělo možnost se seznámit s aktuálními trendy a nabídkou členů APIL sdružení.

Všechny aktuality

Staňte se členem naší asociace

stát se členem
© 2021 Asociace pro inovace v logistice. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram