Členská schůze APIL 2023: Rok shrnut a rozpočet schválen

15. prosince 2023

Členové Asociace pro inovace – APIL – se sešli 30. 11. 2023 v idylickém prostředí horského hotelu Endemit na své pravidelné členské schůzi. Tento den byl věnován rekapitulaci úspěchů a výzev, kterým jsme čelili v uplynulém roce, a plánování pro rok následující.

Jedním z hlavních bodů programu bylo schválení rozpočtu na rok 2024. Po důkladné diskuzi byl rozpočet schválen. Rozpočet reflektuje naše ambice pokračovat v rozvoji a podpoře inovačního prostředí a zahrnuje prostředky na nové projekty, vzdělávací programy a rozšiřování naší činnosti.

  Zásadním tématem, které vyvolalo vášnivou diskuzi mezi členy, bylo pořádání APIL konference. Tato událost je klíčovou platformou pro sdílení znalostí, propojení odborníků a podporu inovací. Diskuze se točila kolem formátu, obsahu a možného data konání. Po živé výměně názorů bylo rozhodnuto, že příprava konference bude pokračovat s cílem vytvořit nezapomenutelný a hodnotný zážitek pro všechny účastníky.

  Závěrem bychom chtěli poděkovat všem členům za jejich přínos a angažovanost. Společně tvoříme silnou komunitu, která je základem pro inovační a prosperující budoucnost.

  Všechny aktuality

  Staňte se členem naší asociace

  stát se členem
  © 2021 Asociace pro inovace v logistice. Všechna práva vyhrazena.
  crossmenu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram