KONFERENCE

Immersive Technologies dalším členem Asociace pro inovace v logistice

03. listopadu 2021

Dalším, již v pořadí 13. členem Asociace pro inovace v logistice se stala společnost Immersive Technologies s.r.o., která vzhledem ke svému zaměření na využití high-tech technologií bude s ostatními členy asociace pracovat na XR konceptech rozšířené a virtuální reality i pro segment intralogistiky.

Ve společném showroomu asociace v Paskově bude probíhat testování a vývoj využití rozšířené a virtuální reality v těchto oblastech a scénářích:

  • vizualizace a prohlídky skladových prostor, konzultace nad návrhy prostor a vybavení,
  • realizace skladových procesů, jako například vychystávání, doplňování a inventury,
  • zobrazování real time informací ve skladu pro skladníky i dispečery,
  • úkony prevence a údržby na skladových a obslužných technologiích,
  • běžná i specializovaná školení pracovníků skladů a dopravy.

Věříme, že tato řešení budou velmi zajímavá pro mnoho logistických provozů. Spolupráce členů asociace přinese i v této oblasti další inovace a předpřipravená řešení pro snadnou implementaci do reálného provozu.

O společnosti Immersive Technologies

Předmětem činnosti a zaměřením společnosti je využití high-tech technologií a pomoc zákazníkům s návrhem co nejkonkrétnějších XR konceptů rozšířené a virtuální reality, aby se jim otevřely nové možnosti spolupráce, vznikla příležitost pro vývoj nových produktů či služeb, aby zvýšili svou produktivitu a efektivitu nebo získali konkurenční výhody.

Mezi produkty společnosti patří především nástroje pro digitalizaci se specializací na XR. Představujeme zákazníkům jejich možnosti a trendy v této oblasti, inspirujeme je připravenými XR business scénáři, doporučíme nejvhodnější technologie, pomůžeme je otestovat v pilotním projektu a profesionálně je uvedeme v život.

Více na https://imm-tech.eu.

O Asociaci pro inovace v logistice

Asociace pro inovace v logistice, z.s., (APIL) je sdružení předních poskytovatelů řešení, produktů a služeb v logistice. Cílem asociace je díky společné spolupráci a úsilí specialistů z řad zapojených členů připravit vzájemně integrované řešení, které umožní zákazníkům nasazovat tyto technologie rychleji a bez rizika komplikací při integraci. V ničem si nekonkurujeme, ale doplňujeme se.

Více na https://apil.cz/.


Všechny aktuality

Staňte se členem naší asociace

stát se členem
© 2021 Asociace pro inovace v logistice. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram