KONFERENCE

Konference Logistika v praxi 2024: Místo setkání odborníků a inovátorů

26. ledna 2024

Ve dnech 11. a 12. dubna 2024 se ve Zlíně uskuteční prestižní konference Logistika v praxi, která je pořádána ve spolupráci s Fakultou logistiky a krizového řízení a Fakultou managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati. Tato prestižní událost se stane klíčovým místem pro setkání odborníků a inovátorů v oblasti  logistiky.

První den konference bude věnován inspirativním přednáškám předních osobností a expertů, kteří se podělí o nejnovější trendy, strategie a úspěšné příběhy z logistického sektoru. Tento den nabídne účastníkům nejen teoretické poznatky, ale i cenné náhledy do praxe, které mohou aplikovat ve svých projektech.

Logistické procesy naživo

Druhý den konference přinese exkluzivní možnost navštívit několik realizovaných logistických projektů. Tyto exkurze poskytnou účastníkům jedinečnou šanci vidět logistické procesy "naživo" a lépe porozumět implementaci a významu konceptů prezentovaných během předchozího dne. Tato praktická část konference zvyšuje její hodnotu a umožňuje účastníkům získat ucelenější pohled na logistiku v praxi.

Konference Logistika v praxi 2024 je tedy ideálním místem pro každého, kdo chce rozšířit své znalosti a zkušenosti v oblasti logistiky, získat inspiraci od předních expertů v oboru a navázat nové profesní kontakty. Registrace a další informace jsou dostupné na webu logistikavpraxi.cz.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost být součástí komunity logistických profesionálů a inovátorů, kteří formují budoucnost logistiky.

Všechny aktuality

Staňte se členem naší asociace

stát se členem
© 2021 Asociace pro inovace v logistice. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram