Společnost RCR Service se stala novým členem Asociace

09. září 2021

RCR Service rozšířila řady členů Asociace pro inovace v logistice. Do Asociace přináší své zkušenosti a kompetence v oblasti návrhu průmyslových podlah pro logistické a výrobní areály tak, aby odpovídaly rostoucím požadavkům na kvalitu, rovnost nebo nosnost. Ty jsou na ně kladeny při aktuálním a připravovaném rozšíření automatizace. Již před vstupem do Asociace se společnost aktivně zapojila do příprav na projektu showroomu v Paskově u Ostravy, kdy přispěla radami, kontrolou a proměřením nové realizované podlahy.

Na kvalitu podlah ve výrobních a logistických areálech jsou kladeny stále vyšší požadavky. Možnost nahradit lidskou sílu a využít například autonomní roboty vyžaduje vysokou rovnost podlah. Jen tak mohou roboti s minimální základnou obsluhovat a manipulovat se zbožím v přepravkách, nebo na paletách i ve výškách nad 6 m.

Společnost RCR Service se dále angažuje nejen v realizaci nových podlah, ale také se podílí na opravách a údržbě a spolupracuje s projektanty při návrzích průmyslových podlah a následně provádí technický dozor při realizaci a konečné vyhodnocení parametrů podlahy. Součástí nabídky je také prodej vysoce kvalitních produktů skupiny RCR Industrial Flooring, a to především kovaných dilatací. Aktuálně se již primárně nevěnuje samotné realizaci, ale je přímým distributorem a poradcem realizačních partnerů.

Věříme, že tyto kompetence nabídnou členům Asociace, a především jejich zákazníkům ještě komplexnější řešení počínaje návrhem nebo renovací prostor logistických a výrobních provozů, kde plánují nasadit automatizované a robotizované technologie. Právě spolupráce členů Asociace přináší i v této oblasti další inovace a předpřipravená řešení pro snadnou implementaci do reálného provozu.

O společnosti RCR Service

Společnost RCR Services nabízí komplexní inženýrskou činnost v oblasti průmyslových podlah zastoupenou společnostmi Monofloor a Floor Dynamics. Díky zázemí Monofloor poskytuje projekční, zkušební a poradenské služby v oblasti průmyslových podlah po celém světě. Naše odborné znalosti spočívají ve vytváření zakázkových návrhů průmyslových podlah, zejména u náročných aplikací a při zajišťování dohledu nad dodržováním technologických postupů.

Monofloor nabízí řešení pro všechny fáze projektu

Projektujeme průmyslové podlahové koncepty a návrhy pro globální výrobce, prodejce a distribuční značky. Dohlížíme na projekty během fáze výstavby, tak aby podlahy splňovaly stanovené standardy. Provádíme nezávislé zprávy o charakteristikách a parametrech průmyslových podlah.

Identifikujeme problémy a navrhneme nápravná opatření u poškozené průmyslové podlahy. Zvyšujeme průmyslové standardy a sdílíme naše znalosti prostřednictvím prezentací, příspěvků, poradenství a formálního školení. Floor Dynamics je technologická společnost s odbornými znalostmi aplikovaného softwaru a modelování pro průmyslové podlahy velkého rozsahu.

Podlahářský průmysl se snaží vytvářet podlahy s vysokou rovinatostí; což umožňuje distribuci zvyšovat efektivitu provozu. Díky našim zkušenostem s průmyslovými podlahami víme, že kýžených „superplochých“ podlah je těžké dosáhnout; a povrch i těch nejlepších podlah se může časem zhoršovat, což komplikuje pohyb manipulační techniky.

Floor Dynamics měří podlahu na submilimetrovou přesnost a pomocí softwaru na míru dynamicky upravuje pohyb vozidla podle toho, aby optimalizoval rozhraní mezi podlahou a MHE. Výsledkem je plynulejší a efektivnější automatizovaný provoz skladu.

Všechny aktuality

Staňte se členem naší asociace

stát se členem
© 2021 Asociace pro inovace v logistice. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram